U15 reprezentacija / 29. ožujka 2024.

Talijani su bili bolji

U pretposljednjem nastupu na Uskršnjem kupu, jakom međudržavnom turniru za igrače do 15 godina, a koji se igra na jugu Italije, u Napulju, domaća je reprezentacija svladala naše mladiće, 12:7.

Iskreno, Talijani su bili puno bolji. Uostalom, poveli su već nakon prve četvrtine 3:0, sredinom druge su vodili 6:1, pojednostavljeno… kontrolirali su utakmicu od početka do kraja. Pet i pol minuta prije kraja utakmice su ostvarili i najveću prednost (12:4) koju su onda naši momci samo malo smanjili, poraz ublažili. U hrvatskoj je reprezentaciji najraspoloženiji očito bio samo Nardo Skejić koji je postigao čak 5 od ukupno naših 7 golova.

Posljednju utakmicu na turniru, Hrvatska igra večeras od 18.00 sati protiv momčadi Crne Gore koja je u petak rano ujutro, prije našeg ogleda s Talijanima, pobijedila Srbiju 15:11.