Liga prvaka / 12. rujna 2024.

Jugaši s lakoćom preko Dinama

Jako malo odnosno vrlo kratko je trajala neizvjesnost u Gružu ili nada bukureštanskog Dinama da bi mogli otežati put našem predstavniku u dubrovačkoj kvalifikacijskoj skupini Lige prvaka. Samo jednu četvrtinu, do rezultat 3:3 uz čak i dva kratkotrajna vodstva rumunjske momčadi. To je bilo sve od Rumunja.

Gružom su zavladali, kao i inače, jugaši u nastavku. U drugoj četvrtini je Dinamo osjetio svu snagu hrvatske momčadi, budući da su Gospari ovu dionicu dobili 6:0. U biti, gosti iz Bukurešta su ostali bez pogotka punih 12 minuta.
Nakon treće dionice bilo je još malo više u korist domaćina, 12:4. Preostale su se minute u bazenu zapravo trebale samo ‘odraditi’.

Jug Adriatic osiguranje sljedeću utakmicu, 2. kolo kvalifikacijske skupine za Ligu prvaka pred svojim tribinama, igra u petak, ponovo od 18.30 sati. Suparnik će biti daleko jači od Dinama, sastav hercegnovskog Jadrana. Ovu utakmicu možete pogledati i u prijenosu na Arena Sport 1.