Prvenstvo Hrvatske, Seniorke / 16. svibnja 2023.

Treće mjesto za POŠK 1937

Dvojbe nije bilo. Splićanke iz sastava POŠK-a 1937 uvjerljivo su osvojile treće mjesto u državnom prvenstvu, u sezoni 2022./23. Poškovke su i u drugoj utakmici za broncu bile vrlo uvjerljive protiv Šibenčanki, ovog puta u Crnici.
Viktoria nije imala šanse protiv puno jačeg sastava trenera Višeslava Sarića, čije su izabranice ponovo, kao i u prvoj utakmici u Splitu,  postigle 14 pogodaka. Jedino što su sada primile još dva manje nego u poljudskom bazenu.
Nakon 14:6 u Splitu, sada su poškovke slavile 14:4, s tim da je već nakon prve četvrtine bilo 5:1 za gošće. U zadnje dvije četvrtine Šibenčanke su ukupno uspjele postići tek jedan gol. Najpreciznija u redovima pobjednica bila je Iva Rožić s 4 gola.