Iz inozemstva / 28. travnja 2021.

Sukno izgubio prvo finale u Crnoj Gori

Momčad Jadrana iz Herceg Novog povela je 1-0 u finalnoj seriji utakmica za naslov prvaka Crne Gore. Branitelj naslova iz prošle sezone pobijedio je kotorski Primorac kojeg trenira naš Sandro Sukno 14:11, boljim izvođenjem peteraca. Nakon 32 minute igre u Budvi, bilo je 10:10.

Prve dvije četvrtine su momčadi bile potpuno izjednačene (2:2, 4:4), da bi Kotorani dobili treću dionicu i s golom prednosti ušli u zadnjih osam minuta (8:7). U zaključnoj četvrtini je Jadran (HN) ipak dao gol više (3:2), došao do peteraca u kojima su bili puno bolji – 4:1. Druga se utakmica igra u Herceg Novom ili točnije Igalu, u bazenu Jadrana koji je u ligaškom dijelu zauzeo drugo mjesto. Prvak Crne Gore bit će momčad koja prva ostvari tri pobjede