Regionalna liga, Seniori / 14. listopada 2023.

Rutinska pobjeda jugaša

Doslovno pola dana nakon derbija s Jadranom u Gružu (petak navečer). Jug Adriatic osiguranje je u svom bazenu odigrao i drugu utakmicu (subota, rano poslijepodne). Ponovo jedan gost iz Splita, ali bitno slabije kvalitete od prijašnjeg gosta, pa je shodno tomu domaćin s lakoćom ubilježio tri boda protiv Mornara.

U biti je baš doslovno sve odlučeno u prvoj četvrtini koju su Kobešćakovi učenici dobili čak 6:0. Dapače, bilo je i 7:0 sve do samo pet sekundi prije kraja druge četvrtine kada su mornarevci postigli prvi pogodak.

Utakmica je odigrana ranije jer Dubrovčanima slijedi dugačak i ne baš jednostavan put do glavnog grada Gruzije, Tbilisija gdje u utorak već igraju 3. kolo Lige prvaka protiv Dinama.