Prvenstvo Hrvatske, Seniorke / 11. lipnja 2022.

PRVENSTVO HRVATSKE (seniorke) – Treće mjesto za POŠK 1937

Splitske vaterpolistice POŠK 1937 treća su ekipa u Prvenstvu Hrvatske za seniorke, u sezoni 2021./22. Naime, u trećoj utakmici za jednako tako treće mjesto, potpuno suprotno od očekivanog, a prema prijašnje dvije utakmice koje su bile uzbudljive, te odlučivane ili petercima ili u zadnjoj minuti, Splićanke su slavile vrlo uvjerljivo. Sada, u majstorici – čak 12:3 za POŠK 1937 ili po četvrtinama (4:2, 2:0, 3:0, 3:1).

Po okončanju utakmice, opunomoćenik susreta Željko Mladinić je ispred Hrvatskog vaterpolskog saveza podijelio brončane medalje pobjednicama, ali i pehar za najbolju strijelkinju lige, a to je Iva Rožić iz POŠK 1937 koja je postigla ukupno 80 golova u Prvenstvu Hrvatske. Ovom je utakmicom i službeno okončana seniorska sezona 2021./22. za vaterpolistice.