Prvenstvo Hrvatske, Seniori / 9. ožujka 2021.

PRVENSTVO HRVATSKE – Mladostaši rutinski preko Mornara

Bez ikakve velike muke, pa čak možda i bez odveć truda. Tako su Zagrepčani u odgođenom susretu 12. kola Lige za prvaka očekivano uknjižili nova tri boda. Za Mladost je cijelu utakmicu branio drugi vratar Jerko Jurlina, ali kada smo kod vratara spomenimo vrlo dobro izdanje Marina Kordića između vratnica gostiju. Branio je samo prve dvije četvrtine, a u njima je uspio prikupiti zavidnu brojku od čak 9 obrana. Istina da su bila i 2-3 lakša šuta mladostaša, ali i barem 6 lijepih intervencija ovog mladića.

U početku gosti nisu imali baš ni sreće jer su u prve dvije četvrtine čak 4 puta uzdrmali vratnicu, ali dakako to ne znači da bi se išta bitnije promijenilo da su i bili precizniji. Možda bi tek nagnali Zagrepčane za uključiti koji motor više. Ovako su domaći i s ‘pola gasa’ došli do lagane, a uvjerljive pobjede.

Mladostaši su ovime odradili svoju prvenstvenu obvezu iz 12. kola, u četvrtak će to isto u Šibeniku učiniti Solaris i Jug AO, a onda nam subota od 17.30 i uz prijenos na HTV 2 donosi derbi Mladosti i Juga AO.