1B liga, Seniori / 14. ožujka 2021.

PRVA B LIGA – Bellevue osvojio prvi turnir

Prvi od ukupno dva turnira ovosezonske Prve B lige pripao je igračima dubrovačkog Bellevuea. Nekadašnji prvoligaš je u finalu turnira odigranog u Splitu svladao Osijek koji je u polufinalu pobijedio momčad Gusara iz Mlina. U finalu je sve bilo razriješeno ili barem najveći dio toga već nakon prvih 8 minuta. U njima su Dubrovčani stvorili solidnu zalihu pogodaka (3:0). Štoviše, početkom druge četvrtine je Bellevue poveo i 4:0, te su točno tu razliku pogodaka Dubrovčani i održavali do kraja utakmice.

U utakmici za treće mjesto na turniru, Siscia je svladala Gusar 11:8 koji je samo prvu četvrtinu bio minimalno dobio (4:3), da bi preostale tri izgubio i slijedom toga pobjeda zasluženo odlazi u Sisak. Najviše pogodaka za Sisciju postigao je posuđeni im mladostaš, Tomislav Stipo Samardžić (4).

Najviše uzbuđenja je u biti pobudila utakmica za 5. mjesto u kojoj je Zagreb minimalno (8:7) svladao Delfin iz Rovinja. Zagreb je poveo 2:0, da bi Rovinjani preokrenuli i oni u dva navrata imali prednost od dva pogotka (4:2 i 5:3). U zadnjoj četvrtini zagrebaši nisu ispuštali prednost od gola do dva razlike.