Prvenstvo Hrvatske / 4. prosinca 2020.

Primorjaši uvjerljivi na Sveticama

Nije dugo trajala neizvjesnost u utakmici Medveščaka i Primorja EB. Samo 9 minuta, koju sekundu više. Prva dionica protekla je u izjednačenom omjeru postignutih i primljenih pogodaka (2:2), da bi Škiljić početkom druge četvrtine doveo domaćina u vodstvo (3:2). Zatim je slijedilo riječko ‘zatrpavanje’ Medveščakovog gola. Čak su 7 pogodaka primorjaši postigli samo u drugoj četvrtini. Od 3:2 za Medvjede početkom druge četvrtine do 9:5 za Riječane na koncu te iste dionice.

U trećoj četvrtini je slijedilo dodatno ‘pojačavanje dojma’. U pobjedničkom sastavu su se gotovo svi igrači upisali u strijelce, s tim da je odskakao Tin Brubnjak koji je 5 puta zapucao prema golu suparnika i svih pet puta bio precizan. Riječki su vaterpolisti doista, sukladno najavi, na najljepši mogući način čestitali rođendan svojem treneru.