Regionalna liga / 28. studenoga 2021.

PREMIER LIGA – Žapci za kraj bolji od Novljana

U Beogradu je utakmicama 7. kola okončan turnir tamošnje skupine Premier lige na plivalištu Vlaho Orlić. U posljednjem je kolu (Jug Adriatic osiguranje je bilo slobodno), Mladost za oproštaj od ovog turnira svladala prvaka Crne Gore, Jadran iz Herceg Novog 12:11.

U vrlo izjednačenom susretu dva ravnopravna suparnika, Žapci su pred kraj susreta došli do dva gola prednosti. Golom Marina Dašića, malo manje od dvije minute prije kraja iz peterca, Mladost je povela 12:10. Novljani su na isti način (peterac) stigli do smanjenja (12:11), malo više od minutu do kraja, imali su i zadnji napad za moguće poravnanje, no rezultat se više nije mijenjao.

U ostale dvije utakmice 7. kola ove skupine, Novi Beograd je pobijedio Partizan 12:9, dok je Šabac svladao Budvu 12:8.

Nakon okončana oba turnira, u Splitu i Beogradu, kumulativni poredak Premier lige je:

Novi Beograd 18, Jug Adriatic osiguranje 15, Jadran Split 13 (-1), Radnički 11 (-1), Partizan 9. Crvena zvezda 9 (-1), Jadran (HN) 9, Mladost 6, Šabac 6, Primorac 5 (-1), Solaris 3 (-1), Mornar BS 1 (-1), Budva 0.