Regionalna liga / 27. studenoga 2022.

PREMIER LIGA – Sažetak 6. kola u Beogradu

Jugaši ‘ugasili’ Zvezdu

Pobjedom je hrvatski prvak Jug Adriatic osiguranje okončao svoj turnir u Beogradu, a u zadnjem kolu su igrači trenera Vjekoslava Kobešćaka svladali domaćina, beogradsku Crvenu zvezdu.

U velikoj mjeri su zbivanja u početnim minutama, odnosno u prvoj četvrtini odredili kasniji tijek i epilog susreta. Naime, zvezdaši vjerojatno nervozni, ostali su u prvoj dionici bez čak dvojice igrača. Isključenja s pravom zamjene Baničevića u 4. minuti, te Markovića u 8. minuti, nisu imali za posljedicu između ostalog i rano, a visoko vodstvo Dubrovčana (5:1), već je suparnički sastav ostao jako rano bez čak dvojice igrača u rotaciji. To više Zvezda nikako nije mogla nadoknaditi do kraja utakmice.

U ostalim utakmicama ove skupine; Primorac – Partizan 4:6 (1:1, 3:1, 0:0, 0:3) i Radnički – Jadran (HN) 12:8 (4:1, 4:2, 4:2, 0:3).