Prvenstvo Hrvatske, Seniorke / 26. svibnja 2021.

Poškovke idu po broncu

U laganoj ‘zavjetrini’ seniorskog finala u Dubrovniku, u kasnim večernjim satima u Šibeniku će se odigrati uzvrat susreta za treće mjesto seniorskog Prvenstva Hrvatske za žene. Domaća Viktoria dočekuje splitski POŠK 1937, čije igračice su poprilične favoritkinje. Pokazala je to i prva utakmica u poljudskom bazenu prošle nedjelje u kojoj su Splićanke ne samo pobijedile lagano s 5 golova razlike, već su uspjele pune dvije četvrtine svoju mrežu sačuvati netaknutom. Štoviše, prvi su gol Šibenčanke postigle tek nakon prvih 18 minuta igre.

Doduše, valja se prisjetiti i da je Viktoria kasnije uspjela u dva navrata doći na samo gol zaostatka (4:3 i 6:5). Koliko je tomu pridonijelo možda i određeno opuštanje kod djevojaka trenera Nikše Savina, mogla bi pokazati večerašnja utakmica koja počinje u 21.15 sati.