Prvenstvo Hrvatske / 13. listopada 2021.

PH – Vrlo lagana pobjeda Jadrana

Poveo je Jadran 1-0. Pod ovim rezultatom ili omjerom mislimo ako sagledamo dvoboje Zagrepčana i Splićana u predstojećih tjedana dana kao trilogiju. U zaostalom prvenstvenom susretu, 2. kola nacionalnog prvenstva, Jadran nije ostavio ni promila šanse Žapcima. Sve pozitivno što je Mladost imala jest kratkotrajno izjednačenje (1:1, Lazić) i to je sve.

Gosti nepogrešivi u napadima s igračem više (4-4), puno brži u reakcijama, bez velikih pogrešaka kakve su bile vidljive u obrani domaćina (kašnjenje ili nepostavljanje bloka).

Druga četvrtina je rezultatski u potpunosti razriješila svaku dvojbu, ako je nje uopće i bilo. Čak 5:0 za Splićane, ukupno 8:2 u poluvremenu i to stječe se dojam kod Splićana, bez puno muke.

Jednostavno, takva je razlika u kvaliteti.

Snimku cijele utakmice možete pogledati ovdje.