Regionalna liga / 10. ožujka 2024.

Novi poraz Korčulana

U bazenu Gojko Arneri u Korčuli odigrana je u nedjelju poslijepodne utakmica 2. kola poretka od 1. do 4. mjesta u A1 ligi. Nakon petka kada su u istom bazenu slavili Novobeogadski vukovi, sada su sva tri boda osvojili igrači Valisa iz Valjeva.

Gosti su slavili pobjedu 15:13, a koja je dobrim dijelom trasirana već nakon prve četvrtine koju je Valis dobio 6:2. Početkom druge dionice gosti su poveli i 7:2. Do kraja druge četvrtine se naš prvoligaš uspio koliko-toliko vratiti ‘u igru’ smanjivši na dohvatljivih 9:7 za suparnika, ali u trećoj četvrtini je slijedilo novo rezultatsko odvajanje gostiju do 11:7.

U posljednjoj minuti susreta KPK je uspio smanjiti na samo gol zaostatka, (14:13 za Valis), ali u zadnjem napadu gostiju, Valjevčani su postigli gol i time osigurali pobjedu.