Prvenstvo Hrvatske, Seniori / 22. svibnja 2021.

Mornar BS ispred POŠK-a

Sedma momčad u državi, u sezoni 2020./21.  je Mornar Brodospas. U splitskom dvoboju, drugom u četiri dana za 7. mjesto u Prvenstvu Hrvatske, Mornar BS je pobijedio sastav POŠK-a 15:9. Budući da su mornarevci slavili u prvoj utakmici (14:10), ovime su samo potvrdili primat u odnosu na POŠK.

Osobito je impresivan učinak Mornara BS bio u drugoj četvrtini u kojoj je momčad trenera Danijela Burića slavila čak 8:0. U prosjeku, točno gol po minuti te dionice. Nakon 3:3 po okončanju prve četvrtine slijedio je pravi goleadorski tornado koji je vodio do 11:3 u poluvremenu. To čak i nije bila najviša razlika u susretu jer je ona slijedila minutu i pol prije kraja treće četvrtine kada bilježimo 13:4 za Mornar BS.