Regionalna liga / 27. ožujka 2024.

Mladostaši ‘razoružali’ Partizan

Jako lijepe vijesti za hrvatski vaterpolo stižu ove večeri iz Srbije. Nakon pobjede Jug Adriatic osiguranja nad Crvenom zvezdom u Beogradu, u tamošnjem predgrađu, točnije Obrenovcu slavila je Mladost protiv Partizana.

Tu je bila riječ o utakmici 1. kola turnira poretka od 9. do 12. mjesta u Premier ligi ili za ostanak u ovom natjecanju. Mladostaši su odigrali vrlo dobru obranu, a tomu najbolja potvrda dolazi iz podatka da su Beograđani ostali punih 17 i pol minuta bez ijednog gola! Od minutu i pol do kraja prve četvrtine pa do prve minute četvrte dionice. U međuvremenu su Zagrepčani dobili te dvije dionice s po 2:0 i 5:0 i riješili pitanje pobjednika na vrlo elegantan i jednostavan način, s uvjerljivih 14:7.