Kadeti, Regionalna liga / 25. svibnja 2024.

Medveščak – Solaris (U-14) za 5. mjesto

U Šapcu je završen predzadnji dan natjecanja, a to znači i nadmetanje unutar skupina na Final 10 turniru Regionalne lige za uzrast do 14 godina.

Dva hrvatska kluba, zagrebački Medveščak i šibenski Solaris osvojili su treće mjesto, svak’ u svojoj skupini, te će se u nedjelju boriti za ukupno 5. mjesto na turniru.

Treći naš klub na turniru, splitski Mornar završio je u svojoj skupini bez boda nakon 4 utakmice, te im u nedjelju predstoji susret za 9. mjesto protiv reprezentacije Slovenije koja je također bez boda.

U subotu je Solaris bez problema svladao reprezentaciju Slovenije 18:7 uz 8 golova Patrika Kundida i vodstvo 11:0 početkom treće četvrtine. U večernjim je satima beogradski Partizan bio bolji od Šibenčana, 12:7.

U B skupini je Medveščak svladao kotorski Primorac 11:8, ali i poražen od Jadrana iz Herceg Novog, 17:8. Mornar je pak zadnjeg dana natjecanja u skupini izgubio obje utakmice, od hercegnovskog Jadrana i domaćina turnira, Šapca.