Liga prvaka, Seniori, Vijesti / 20. studenoga 2019.

LIGA PRVAKA, Skupina B – 5. kolo: Remi Pro Recca i Ferencvarosa

LIGA PRVAKA, Skupina B – 5. kolo

Remi Pro Recca i Ferencvarosa

Derbi kola odigran je u Bologni gdje je prvak Europe bio nadomak pobjede protiv Pro Recca. U zadnjoj je četvrtini izrazito izjednačene utakmice, mađarski sastav vodio 12:10 sredinom zadnje četvrtine. U konačnici, Pro Recco je bio taj koji je izjednačio na konačnih 13:13 (Ivović, dvije minute prije kraja). Dometnimo da u sastavu Pro Recca nije bilo Bijača (ozlijeđen), ali ni Bušlje, dok je Dobud ostao bez gola.

Rezultati: Pro Recco – Ferencvaros 13:13 (3:3, 4:4, 3:4, 3:2), Marseille – Dinamo Tbilisi 17:7 (5:1, 5:2, 3:2, 4:2)- Vukičević 1 za domaćina, Jelača 2 za goste; te Terrassa – OSC 10:15 (1:4, 4:4, 3:3, 2:4)

Poredak. Ferencvaros 13, OSC 12, Pro Recco 11, Mladost 10, Marseille 9, Terrassa 3, Waspo 98 Hannover 0, Dinamo Tbilisi 0.

Parovi sljedećeg, 6. kola B skupine (4. prosinca): Ferencvaros – Mladost, Dinamo – Waspo 98 Hannover, Marseille – Terrassa i OSC – Pro Recco