hr
Veličina fonta
Disleksija
Kontrast
Kamp / 22. lipnja 2021.

Kamp HVS-a za djevojčice u Vukovaru

Nakon godinu dana stanke zbog pandemije koronavirusa, Hrvatski vaterpolski savez ponovo ove godine organizira kamp za najmlađe vaterpolistice. Ukupno 54 igračice iz 12 klubova diljem Hrvatske nalaze se u Vukovaru od ponedjeljka, 21. lipnja pa sve petka, 25. ovog mjeseca.

Ovakva su okupljanja u ljetnim danima sjajna poradi još boljeg i čvršćeg povezivanja mladih igračica, međusobnog druženja, ali dakako i daljnjeg kvalitetnog rada na treninzima, usavršavanja nekih već stečenih vještina.

Na ovogodišnjem Kampu HVS-a u Vukovaru nalaze se:

1. Nea Matičević (2008.) Žvk Jug Dubrovnik

2. Mara Sebastijan (2007.) Žvk Jug Dubrovnik

3. Josipa Beatović (2008.) Žvk Jug Dubrovnik

4. Lući Mojaš (2009.) Žvk Jug Dubrovnik

5. Petrunjela Fox (2009.) Žvk Jug Dubrovnik

6. Elsa Garcia (2010.) Žvk Jug Dubrovnik

7. Ivona Vlašić (2010.) Žvk Jug Dubrovnik

8. Mara Moretti (2008.) Žvk Jug Dubrovnik

9. Ana Brzović (2008.) POŠK 1937 Split

10. Ivana Vučemilović Šimunović (2008.) POŠK 1937 Split

11. Viktorija Tadić Šistov (2008.) POŠK 1937 Split

12. Mia Užarević (2008.) POŠK 1937 Split

13. Letizia Batovanja (2008.) POŠK 1937 Split

14. Karmen Šistov (2009.) POŠK 1937 Split

15. Tonka Ivković (2009.) POŠK 1937 Split

16. Marina Dragun (2010.) POŠK 1937 Split

17. Mia Nardelli (2010.) POŠK 1937 Split

18. Paula Đukić (2007.) Siscia Sisak

19. Laura  Dobrić (2007.) Siscia Sisak

20. Leonora Pavlović (2007.) Siscia Sisak

21. Katarina Tominac (2007.) Siscia Sisak

22. Lucija Pavlović (2009.) Siscia Sisak

23. Hana Mijat (2008.) Viktoria Šibenik

24. Marcela Lovrić Caparin (2008.) Viktoria Šibenik

25. Tonina Vlahov (2007.) Viktoria Šibenik

26. Vlatka Koštan (2007.) Viktoria Šibenik

27. Anđela Dugopoljac (2009.) Viktoria Šibenik

28. Nora Prelević (2009.) Viktoria Šibenik

29. Lana Anđal (2007.) Mursa Osijek

30. Terezija Zekić (2008.) Mursa Osijek

31. Karla Crljenić (2008.) Mursa Osijek

32. Ana Capan (2008.) Mursa Osijek

33. Veronika Lasović (2009.) Mursa Osijek

34. Talia Crnički (2009.) Mladost Zagreb

35. Dora Gregorina (2009.) Mladost Zagreb

36. Petra Gregorina (2007.) Mladost Zagreb

37. Natka Karpišek (2010.) Mladost Zagreb

38. Dora Kuzman (2009.) Mladost Zagreb

39. Vita Miholić (2007.) Mladost Zagreb

40. Tonka Rogulj (2009.) Mladost Zagreb

41. Ella Štefanac (2009.) Mladost Zagreb

42. Lea Vukić (2007.) Mladost Zagreb

43. Mara Franić (2007.) Bellevue Dubrovnik

44. Lorena Smokvina (2008.) Bellevue Dubrovnik

45. Ema Hanza (2008.) Bellevue Dubrovnik

46. Laura Nedić (2008.) Galeb MR Makarska

47. Milana Štula (2007.) Galeb MR Makarska

48. Gabriela Stipanov (2008.) Lošinj

49. Carolina Vidulić (2008.) Lošinj

50. Iva Iskra (2007.) Rovinj

51. Lucija Kosić (2007.) Rovinj

52. Marta Domazet (2008.) Jadran Split

53. Petra Bradašić (2007.) Jadran Split

54. Katarina Oreb (2009) KPK Korčula

Sve djevojčice rade pod stručnim nadzorom 8 trenera – Dunja Bračun, Anđela Sinković, Julija Božan, Martina Nadilo, Karla Srdanović, Marijo Ćaleta, Domenico Jureša i Marko Ćurić.