Euro kup, Seniori / 24. travnja 2021.

EUROKUP Szolnok poveo u finalu

Momčad Szolnoka pobijedila je OSC u mađarskom srazu finala Eurokupa, 14:11 (2:3, 5:4, 3:1, 4:3). Prvo ime utakmice bez sumnje je ljevoruki srpski reprezentativac u momčadi Szolnoka koji je postigao čak 5 golova, od toga i posljednja dva u zadnje dvije minute utakmice kada je njegova momčad imala ‘samo’ minimalno vodstvo (12:11).

U poprilično izjednačenoj utakmici, OSC je u prve dvije četvrtine bio i malo bolji sastav, te su u četiri navrata u drugoj četvrtini vodili s dva gola prednosti. Utakmica je obilovala osobnim pogreškama, pa su prijevremeno utakmicu završila čak po trojica igrača obiju momčadi. Malo se ipak izdvaja isključenje s pravom zamjene, OSC-ovog igrača Mate Dale već u 5. minuti utakmice.

Uzvratna utakmica na rasporedu je 8. svibnja.