Regionalna liga / 28. ožujka 2024.

Drugi poraz Mornara

Splitski Mornar izgubio je i drugu utakmicu na turniru za ostanak u Premier ligi (poredak od 9. do 12. mjesta). U Obrenovcu je bolji bio Partizan, a kobna je za naš sastav bila već 6. minuta.
Naime, tada je isključenje, ali bez prava zamjene dobio mornarevac Duje Katunarić. Bilo je to pri rezultatu 3:3. U sljedeće četiri minute s konstantno igračem više, suparnik je postigao tri pogotka, svoju mrežu sačuvao, poveo 6:3 i to je bila prednost koja je Partizanu omogućila daleko lagodnije igranje. Kao da to nije bilo dovoljno, početkom treće četvrtine je isključenje s pravom zamjene dobio i Bruno Hrvatić kod rezultata 9:5 za beogradski sastav.
S velikim zaostatkom u golovima, ali i s dvojicom igrača manje u rotaciji, Mornar je izgubio šansu za ‘povratkom’, a time i utakmicu.