Regionalna liga / 18. studenoga 2021.

A1 LIGA – Uvjerljivo Primorje, Medveščak iščupao bod

U Rijeci i Novom Sadu utakmicama 1. kola tamošnjih turnira, otpočela je nova sezona A1 lige, regionalnog klupskog nadmetanja momčadi iz Hrvatske, Slovenije, Crne Gore i Srbije.

U riječkoj je skupini najneizvjesnija bila utakmica Medveščaka i Naisa iz Niša. Srpska je momčad vodila većim dijelom utakmice, pa i s 3 gola razlike. Samo četiri i pol minute prije kraja je bilo 14:11 za Nais. Tada je prvo je Nikola Miljak smanjio svojim čak šestim golom na utakmici za 14:12, da bi iskusni Pavo Marković dvama pogocima u posljednje tri minute, Medveščaku priskrbio bod.

Primorje EB je protiv KPK već u poluvremenu imalo uvjerljivo vodstvo 8:3 koje su uspjeli održati do kraja utakmice.

U novosadskoj je skupini Proleter bio uvjerljiv protiv Zadra 1952. U petak su na rasporedu utakmice 2. i 3. kola u obje skupine.