free por

Posljednji rezultati

Slijedeće kolo

2014-08-02
2014-08-02
09:00
2014-08-02
10:20
2014-08-02
11:40
2014-08-02
13:00
2014-07-31
18:00
2014-07-31
19:00
2014-07-31
20:00

Lista strijelaca

Poredak

Grupa A

Team Played Wins Lost Points
USA U-18 0 0 0 0
Mađarska U-18 0 0 0 0
Španjolska U-18 0 0 0 0
Egipat U-18 0 0 0 0
Kazahstan U-18 0 0 0 0

Grupa B

Team Played Wins Lost Points
Australija U-18 0 0 0 0
Iran U-18 0 0 0 0
Crna Gora U-18 0 0 0 0
Argentina U-18 0 0 0 0
Japan U-18 0 0 0 0

Grupa C

Team Played Wins Lost Points
JAR U-18 0 0 0 0
Brazil U-18 0 0 0 0
Italija U-18 0 0 0 0
Turska U-18 0 0 0 0
Rusija U-18 0 0 0 0

Grupa D

Team Played Wins Lost Points
Kanada U-18 0 0 0 0
Hrvatska U-18 0 0 0 0
Srbija U-18 0 0 0 0
Peru U-18 0 0 0 0
Novi Zeland U-18 0 0 0 0

Grupa A

Team Played Points
Mornar BS U-11 1 3
Jug CO U-11 1 3
Zadar 1952 U-11 1 3
KPK U-11 1 0
OVK POŠK U-11 1 0
Opatija U-11 1 0

Grupa B

Team Played Points
Primorje EB U-11 1 3
Mladost U-11 1 3
Medveščak U-11 0 0
Jadran ST U-11 1 0
Galeb U-11 1 0
Team Played Points
Hrvatska 3 9
Italija 3 6
Španjolska 3 3
Rusija 3 0

Liga za prvaka

Team Played Points
Opatija 10 25
Zadar 1952 10 20
Jadran -Kostrena 10 19
Galeb MR 10 12
ZVK Mladostt 10 7
Delfin 10 3

Liga za opstanak

Team Played Points
Salona 8 21
Bellevue 8 18
Osijek 8 10
Zagreb 8 10
Siscia 8 0

Grupa A

Team Played Points
Primorje EB U-11 3 7
Mladost U-11 3 7
OVK POŠK U-11 3 3
Okruk U-11 3 0

Grupa B

Team Played Points
Mornar BS U-11 3 9
Medveščak U-11 3 6
Opatija U-11 3 3
VK Bura U-11 3 0

Grupa C

Team Played Points
Zadar 1952 U-11 3 9
Šibenik U-11 3 6
ZPK U-11 3 1
Galeb U-11 3 1

Grupa D

Team Played Points
Jug CO U-11 3 9
KPK U-11 3 6
Jadran ST U-11 3 3
Osijek U-11 3 0

Kup RH za nade:Rezultati 1.kola


Opširnije...

Cavtat i Gusar poravnati


Opširnije...

Štritof okupio reprezentaciju


Opširnije...

Srbija Europski prvak


Opširnije...

Kup RH za nade:Rezultati 1.kola

...

Cavtat i Gusar poravnati

...

Štritof okupio reprezentaciju

...

Srbija Europski prvak

...

Ratko Rudić preuzeo izborničko mjesto Brazila za Olimpijske igre 2016

ratko_22012

 

 

 

 

 

 

 Ratko Rudić dogovorio je suradnju s Brazilskim vaterpolskim savezom i praktično je od jučer izbornik brazilske vaterpolske reprezentacije.

Read more...

Ždrijeb Kup RH

121124_Vaterpolo_7233

 

 

 

 

 

 

 

Ždrijeb kvalifikacijskih 1/4 finalnih utakmica za Kup RH održati u ponedjeljak 18.11.2013. u 11:00 u prostorijama HVS-a, Jarunska 5

Read more...

Svjetska liga i finalni turnir Kupa RH u Zagrebu

121124_Vaterpolo_7220

 

 

 

 

 

 

Upravni odbor HVS-a donio je slijedeće odluke:

Read more...

Rusija potopila Rumunjsku

IMG_1707

 

 

 

 

 

 Utakmicama 1.kola  počela  su nadmetanja u tri europske skupine Svjetske vaterpolske lige.Evo i rezultata

Read more...

Primorje u Ligi prvaka

garcia_2013

 

 

 

 

 

 


Primorje EB pobijedio je Szolnoki rezultatom 8:7

Read more...

SZOLNOKI VIZILABDA SC: Mađari prijete Primorju povijesnim naslijeđem kluba u novom usponu

obradovic_vouliameni-2013

 

 

 

 

 

 

Momčad Szolnoka čine igrači samo dvije nacionalnosti. Uz domaće, prisutna je u klubu i velika kolonija srpskih igrača. Marton Vamos i Norbert Hosnyanszky osvojili su zlato na SP u Barceloni.

Read more...

Stranica 59 od 257